Çamlıdere İlk gece

Cinsel birlikteliklerde ilk gece özellikle kadınlar için oldukça önemlidir. Kadınların yapısı erkeklerden farklıdır. Çamlıdere ilk gece kadınların cinsel birlikteliğe hazır olmaları tamamen partnerlerinin davranışlarına bağlıdır.

Fizyolojik yapılarından dolayı kadınların cinsel birlikteliğe hazır olmaları ve sorunsuz bir birliktelik yaşayabilmeleri için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Öncelikle vajina tarafından salgılanan sıvılar, cinsel birleşmenin rahat olmasını sağlar. Bu sıvıların salgılanması bazı hormonların hareket geçmesi ile olur.

Cinsel birliktelikten önce yapılacak ön sevişme, sevgi dolu bazı sözlerin söylenmesi, cinsel birlikteliğin yaşanacağı ortam, hormonları hareket geçiren etkenlerdir. Bütün bu etkenlerin bir araya gelmesi ile rahat bir cinsel birleşme yaşanacağı söylenebilir.

Vajina içerisinin ıslak olması ve vücudun gevşeyip rahatlaması ile birlikte, birçok durumda yaşanan cinsel birlikteliklerde daha fazla haz alınabilir. Böyle bir durumda kızlık zarı ilk birliktelikte yırtılmayabilir de.

Ön sevişme yapılmadan cinsel birliktelik yaşanması durumunda, vajina içerisinde yeterli ıslaklık sağlanamaması durumu oluşacağından, cinsel birleşme zor ve ağrılı geçebilir. Bazı durumlarda kızlık zarının yapısı da cinsel birleşmenin önündeki engellerden bir tanesidir.

Çamlıdere ilk gece – İlk gece ve kızlık zarı ilişkisi

Kızlık zarı türlerinin ilk gece üzerinde doğrudan etkisi vardır. Bazı kızlık zarı türlerinde cinsel birleşme kolay ve sorunsuz bir şekilde olabilirken, bazı kızlık zarı türlerinde cinsel birleşme oldukça zor olabilir. Çamlıdere ilk gece kızlık zarı ilişkisi bu yüzden önemlidir.

Kızlık zarı kalın kenarlı ve etli bir yapıya sahip olan kadınlarda cinsel birleşme ya hiç gerçekleşmez, ya da çok zor gerçekleşir. Çoğu durumda gerçekleştiğinde aşırı kanama ve ağrı durumları görülür.

Aynı durum kalbur bir yapıya sahip ve üzerinde milimetrik delikler bulunan, kızlık zarı türlerinde de geçerlidir. Bu yapıda olan kızlık zarları ani birleşmelerde yırtıldıklarında Coit yırtığı adı verilen ve zar ile birlikte vajina duvarının da bir kısmının yırtılması demek olan ciddi durumlara neden olurlar. Bu gibi durumlar çoğunlukta acil müdahale olmasını gerektiren durumlardır. Acilde vajina duvarı ve kızlık zarı dikilerek tamir edilir.

Anüler olan zar yapılarında cinsel birleşme oldukça kolaydır. Bu türde olan zar yapısında ise kanama miktarı normaldir ve azdır. Leke şeklinde kanama görülür.

Bazı kadınlarda bulunan esnek kızlık zarı türlerinde ise kanama olmaz. Bunun nedeni zar yapısının oldukça esnek olması ve birleşme olduğu halde yırtılmanın olmamasıdır.

Kızlık zarının türüne göre ilk gece durumu belirlenir diyebiliriz. Aynı zamanda cinsel partnerlerin de ilk gecede sergiledikleri tavırlar da, ilk gecenin kalitesini belirleyen unsurlardandır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *