Op.Dr. Esra Demir Yüzer

Op. Dr. Esra Demir Yüzer

Op.Dr. Esra Demir Yüzerle Kızlık Zarı Dikimi

1973 yılında Kırşehir’de doğdum. 1995 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru olarak mezun oldum. İlk görev yerim olan Siirt Merkez Demirkaya Sağlık Ocağında pratisyen hekim olarak görev yaptım. 1997 yılında TUS sınavında başarılı olarak  Ankara’da bulunan Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesinde kadın hastalıkları doğum bölümünde ihtisasa başladım. Burada; Yüksek riskli gebelik, doğum, kısırlık ve tüp bebek, jinekoloji ve menopoz alanlarında eğitim aldım. 2001 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ünvanını aldım. Aynı tarihte Sakarya Doğumevi ve Çocuk Bakımevi ‘nde göreve başladım. Bir yandan devlet hastanesindeki görevime devam ederken bir yandan da kendi özel muayenehanemde hastalarıma hizmet verdim.2009 yılından itibaren sadece özel kliniğimde çalışmaktayım.

Kliniğimizde; kızlık zarı dikimi, botoks uygulamaları, mezoterapi, kadın hastalıkları, doğum, kızlık zarı dikimi ve onarımı, vajina daraltma operasyonları, genital estetik, genital renk açma ve vajinismus tedavisi konularında hizmet veriyoruz.

Halen Ankara ilinin Kızılay semtinde bulunan kliniğimizde bugüne kadar binlerce hastanın başarıyla  tedavi olmasını sağladık. Kliniğimizde kızlık zarı dikimi ve tamiri işlemelerini de başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Uzun yılardır yaptığımız kızlık zarı dikimi işlemlerinde şu ana kadar hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadık. Bugüne kadar binlerce genç kızımıza bu konuda yardımcı olduk. Birçok hastamdan duyduğum teşekkür sözleri  beni  mutlu etti. Operasyondan bir hafta sonra hem rutin kontrollere hem de teşekkür etmeye geldi. Özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası işlemden yıllar sonra dahi problem yaşanmaması kullandığımız teknik ve materyallarin doğru olduğunu göstermektedir.

Kliniğimize gelen hastaların mahremiyeti ve gizliliği bizim  için ön plandadır. Operasyon öncesinde hastalarımıza psikolojik destek veriyoruz. Bu sayede korkularından arınmış ve öz güvenleri yerine gelmiş olarak kliniğimizden  ayrılmalarını sağlayabiliyoruz. Hastalarımızın sağlığı için kliniğimizde hijyen ve sterilite  kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalınmaktadır. Hastalarımızın tedavisi için    her zaman yenilikleri takip edip gerekli hallerde en son teknolojik cihaz ve teknikleri kullanabilmekteyiz.

Teknolojide kendi alanımızda olan yenilikleri takip etmeyi, kendime prensip olarak edindik.

Kısaca yılların ve binlerce tedavi ettiğimiz hastanın getirdiği tecrübe ,doğru teknik, iyi malzeme kullanımı bir araya geldiğinde kızlık zarı tamiri başarı kendiliğinden geliyor.